لم يتم ترجمة التعليمات التي تحاول زيارتها لهذه اللغة.سوف يتم تحويلك إلى النسخة الإنجليزية حتى يتم توفير ترجمة هذه التعليمات.

Problem z kontrolerami do gier w grze Ghost Recon: Future Soldier.

السؤال:

ImageW czasie korzystania z gry doświadczam problemów z myszką, klawiaturą lub z gamepadem. W jaki sposób mogę rozwiązać ten problem?

الإجابة:


Jesteśmy świadomi problemów występujących w grze w czasie korzystania z niektórych modeli klawiatur, myszy oraz kontrolerów do gier. Nasi programiści obecnie pracują nad rozwiązaniem problemu. Na chwilę obecną prosimy o zapoznanie się z poniższymi poradami które powinny tymczasowo pomóc w rozwiązaniu problemu.

- Mysz nie została wykryta przez grę, ale klawiatura działa poprawnie - jeśli na Twoim komputerze zainstalowane są dodatkowe sterowniki do myszy prosimy o ich usunięcie, a następnie odłączenie i podłączenie urządzenia do komputera. Dodatkowo jeśli korzystasz z gamepada, prosimy o jego odłączenie od komputera a następnie o odinstalowanie sterowników które mogły być zainstalowane dla tego urządzenia.

- Klawiatura nie działa poprawnie (klawisze WSAD), nie występują problemy z myszą - Prosimy o utworzenie nowego konta użytkownika Windows a następnie prosimy o ponowne przetestowanie gry za pomocą nowego konta.

- Mysz i klawiatura nie działają poprawnie - Prosimy o usunięcie wszystkich sterowników dla obu urządzeń, oraz ich odłączenie i ponowne podłączenie do komputera.


UPDATE:  Problem opisany powyżej został rozwiązany. Uruchom grę na komputerze podłączonym do internetu w celu pobrania najnowszej aktualizacji do gry.

المنصات المتأثرة

هل كان هذا مفيدا؟

.شكرا على ردود الفعل الخاصة بك شكرا على ردود الفعل الخاصة بك. عذرا أن هذا لم يساعدك.
وقل لنا كيف يمكن أن نساعدك. إرسال تذكرة دعم الرجاء