Tato stránka Často kladených dotazů, kterou se pokoušíte navštívit, ještě nebyla přeložena do tohoto jazyka. Než bude přeložená verze dostupná, budete mít k dispozici anglickou verzi

Problem z kontrolerami do gier w grze Ghost Recon: Future Soldier.

OTÁZKA:

ImageW czasie korzystania z gry doświadczam problemów z myszką, klawiaturą lub z gamepadem. W jaki sposób mogę rozwiązać ten problem?

ODPOVĚĎ:


Jesteśmy świadomi problemów występujących w grze w czasie korzystania z niektórych modeli klawiatur, myszy oraz kontrolerów do gier. Nasi programiści obecnie pracują nad rozwiązaniem problemu. Na chwilę obecną prosimy o zapoznanie się z poniższymi poradami które powinny tymczasowo pomóc w rozwiązaniu problemu.

- Mysz nie została wykryta przez grę, ale klawiatura działa poprawnie - jeśli na Twoim komputerze zainstalowane są dodatkowe sterowniki do myszy prosimy o ich usunięcie, a następnie odłączenie i podłączenie urządzenia do komputera. Dodatkowo jeśli korzystasz z gamepada, prosimy o jego odłączenie od komputera a następnie o odinstalowanie sterowników które mogły być zainstalowane dla tego urządzenia.

- Klawiatura nie działa poprawnie (klawisze WSAD), nie występują problemy z myszą - Prosimy o utworzenie nowego konta użytkownika Windows a następnie prosimy o ponowne przetestowanie gry za pomocą nowego konta.

- Mysz i klawiatura nie działają poprawnie - Prosimy o usunięcie wszystkich sterowników dla obu urządzeń, oraz ich odłączenie i ponowne podłączenie do komputera.


UPDATE:  Problem opisany powyżej został rozwiązany. Uruchom grę na komputerze podłączonym do internetu w celu pobrania najnowszej aktualizacji do gry.

Přidružené platformy

BYLO TO UŽITEČNÉ?

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se, že Vám to nepomohlo.
Prosím pošlete dotaz a řekněte nám, jak vám můžeme pomoci.