您現在觀看的常見問題與解答文章尚未被翻譯至您的語言。在翻譯完成之前,我們將顯示英文版供您參考

Problemy z połączeniem internetowym w grze Ghost Recon: Future Soldier

問題:

Kiedy chcę zalogować się do mojej gry, otrzymuję błąd o wymaganym połączeniu internetowym.

Kiedy chcę skorzystać z trybu rozgrywki wieloosobowej, nie mogę nawiązać połączenia z innymi graczami, lub połączenie zostaje zerwane.

回答:


Jeśli doświadczasz jakichkolwiek problemów związanych z połączeniem internetowym, które występują przy uruchomieniu gry, lub próbie skorzystania z trybu rozgrywki wieloosobowej, wykonaj następujące czynności:

1.         1.  Dokonaj aktualizacji swojego oprogramowania antywirusowego oraz zapory ogniowej. To dotyczy również zapory ogniowej systemu Windows oraz oprogramowania routera. Jeśli dokonanie aktualizacji nie rozwiąże problemu, konieczne może być wyłączenie odpowiedniego oprogramowania lub routera w celu połączenia komputera bezpośrednio z modemem.

2.        2. Jeśli wyłączenie zapory ogniowej nie jest możliwe, konieczne będzie otworzenie następujących portów w Twoich ustawieniach zapory ogniowej oraz w ustawieniach routera:

Porty dla gry GRFS:
TCP: 80, 1001, 1002, 2346
UDP:10007, 15765, 24340, 24360

Porty dla Uplay PC:
TCP: 80, 443, 13000, 13005, 13200

Wszystkie instrukcje dotyczące konfiguracji portów powinny znajdować się w dokumentacji załączonej do Twojego routera, lub oprogramowania zapory ogniowej oraz na stronach internetowych poszczególnych producentów.

3.        3.  Poprawne działanie trybu multiplayer może być również zakłócone przez programy działające w tle. Zanim
rozpoczniesz korzystanie z gry, zablokuj wszystkie programy działające w tle. Aby tego dokonać wykonaj
poniższe czynności.

- Kliknij przycisk "Start", a następnie kliknij polecenie "Uruchom" (Windows XP), "Rozpocznij wyszukiwanie" (Windows Vista) lub "Wyszukaj programy lub pliki" (Windows 7).

- Wpisz polecenie "msconfig" a następnie kliknij przycisk "OK".

- Wybierz kartę "Uruchamianie".

- Kliknij przycisk "Wyłącz wszystkie", a następnie kliknij przycisk "OK".

- Zostaniesz poproszony o ponownie uruchomienie komputera.

- Kliknij "Uruchom ponownie teraz".

Po ponownym uruchomieniu komputera ponownie przetestuj grę. Jeśli gra będzie działać poprawnie, oznacza to że problem jest powodowany przez jeden z programów które były uruchamiane automatycznie przy starcie systemu. W takiej sytuacji przywróć oryginalne ustawienia, a następnie wyłącz programy w grupach. Tym sposobem będziesz w stanie odnaleźć prgoram który jest odpowiedzialny za występowanie problemu.

* Pamiętaj, że powyższe rozwiązanie jest rozwiązaniem tymczasowym, a wszystkie zmiany wprowadzone za jego
pomocą mogą być wycofane. Aby ponownie uruchomić programy pracujące w tle, wykonaj poniższe czynności:

- Kliknij przycisk "Start", a następnie kliknij polecenie "Uruchom" (Windows XP), "Rozpocznij wyszukiwanie" (Windows Vista) lub "Wyszukaj programy lub pliki" (Windows 7).

- Wpisz polecenie "msconfig" a następnie kliknij przycisk "OK".

- Kliknij kartę "Uruchamianie".

- Kliknij przycisk "Włącz wszystkie", a następnie kliknij przycisk "OK".

- Uruchom komputer ponownie.

4.        4.  Czasem problem z dostępem do usług multiplayer może być powodowany ograniczeniami stosowanymi przez Twojego dostawcę internetowego. Jeśli żadna z powyższych czynności nie rozwiąże Twojego problemu, skontaktuj się ze swoim dostawcą usług internetowych w celu sprawdzenia czy dostęp do portów wymienionych powyżej nie jest przez niego zablokowany.

5.        5.  Możesz również usunąć plik ''hosts'' z Twojego komputera. Ten plik znajduje się w katalogu                                        C:\Windows\System32\drivers\etc

Jeśli żadna z powyższych porad nie rozwiąże Twojego problemu, skontaktuj się z naszym działem Pomocy Technicznej korzystając z opcji "Zadaj pytanie" znajdującej się na górze ekranu. Wysyłając zapytanie do działu
Pomocy Technicznej podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego problemu.


關聯平台

是否有幫助?

感謝您的回饋。 感謝您的回饋,很抱歉沒有幫助。
送出支援請求,讓我們瞭解如何幫助您。